Skuteczne, przyjazne i tanie narzędzie do SOP i Zarządzania przez Cele

W wielu firmach spotykamy się z sytuacją, gdy menedżerowie narzekają na swoje działy HR stwierdzając, że stosowane tam systemy ocen pracowniczych i systemy zarządzania przez cele to prawdziwa porażka.

Mnóstwo papierkowej pracy, dziesiątki maili oraz długie godziny spotkań powodują, że menedżerowie ogromnie dużo czasu marnują na realizację procedur wymyślonych przez działy HR i „potrzebne chyba tylko temu działowi”.  W rezultacie często można usłyszeć słowa krytyki pod adresem HR-owców i  rzadko kiedy ich praca jest właściwie doceniana.

Jak można temu zaradzić i stać się najlepszym przyjacielem swoich menedżerów i zarządu?

Otóż to się czasem rzeczywiście udaje i wtedy w okresie, gdy w firmach przeprowadzane są oceny pracowników i odbywa się rozliczanie efektów w ramach Zarządzania Przez Cele, wszyscy menedżerowie są zadowoleni z pracy HR-owców i cieszą się, że wszystko odbywa się sprawnie i szybko, a menedżerowie nie marnują swojego cennego czasu.

Kiedy jest to możliwe?

Oczywiście wtedy, gdy dyrektorzy HR mają do dyspozycji sprawne narzędzia IT wspomagające działanie systemów ocen pracowniczych oraz systemu zarządzania przez cele.  Wspomniane narzędzia IT wcale nie muszą być bardzo kosztowne i nie wymagają angażowania dużych zespołów specjalistów IT. Takie właśnie narzedzie IT – skuteczne, przyjazne i tanie oferuje firma WorkNet.

Napisz do nas, chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania dotyczące stosowanych przez nas, autorskich narzędzi wpierających HR: [wpcf]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *