Szkolenia

POBIERZ PEŁNY KATALOG SZKOLEŃ katalog-szkolen-worknet

WSPIERAMY FINANSOWĄ I PERSONALNĄ FUNKCJĘ PRZEDSIĘBIORSTWA.

Wspieramy zarządy i dyrektorów HR w trafnym doborze i rozwoju personelu. Świadczymy również kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie księgowości oraz kadr i płac.
Rozumiemy, że podstawowym wyzwaniem każdego przedsiębiorstwa jest jego core business i dlatego działamy tak, aby procesy peryferyjne były jak najmniej absorbujące dla zarządów naszych klientów.

Oferujemy rozwiązania, dzięki którym klienci zyskują bezpieczeństwo i sprawność operacji księgowych, kadrowych i płacowych, a także pewność posiadania odpowiednio dobranych i zmotywowanych pracowników.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

1. Jest profesjonalnie i dynamicznie. Wszystkie nasze szkolenia są przygotowywane w porozumieniu z klientem. Pracujemy w twórczy, niekonwencjonalny sposób, bardzo mocno angażujemy i aktywizujemy uczestników.

2. Dzielimy się naszą pasją i zaangażowaniem. Naprawdę wierzymy w to, co robimy, przekazując naszym klientom wiedzę i doświadczenie.

3. Stawiamy wyzwania. Wierzymy, że nasi Klienci mają nieograniczony potencjał rozwojowy. Poprzez szacunek dla nich dostosowujemy ramy procesu szkoleniowego do tego potencjału.

4. Wciąż się uczymy i rozwijamy. Przywiązujemy ogromną wagę do wysokiego poziomu merytorycznego przygotowywanych szkoleń, bazujemy na wciąż aktualizowanej wiedzy.

5. Dotrzymujemy słowa. Według nas jest to jedna z najważniejszych zasad etycznych biznesu. Przykładamy wagę do słów.

6. Jesteśmy twórczy i innowacyjni. Patrzymy w przyszłość. Poszukujemy i kreujemy nowe trendy. Projektujemy, przygotowujemy i prowadzimy autorskie gry szkoleniowe w oparciu o symulacje sytuacji biznesowych.

7. Jesteśmy profesjonalistami. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje: certyfikaty trenerskie, Certyfikaty Coachów ICC (International Institute of Coaching) , certyfikaty do przeprowadzania badań: Facet 5, Insights, Thomas, Extended Disc.

Oferujemy szkolenia dla kadr w zakresie:

I. PRZYWÓDZTWO I ZARZĄDZANIE
II. EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA
III. WSPÓŁPRACA W ZESPOLE
IV. ZARZĄDZANIE ZMIANĄ
V. ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM
VI. SKUTECZNA SPRZEDAŻ

 

Na pytania oczekuje:

KATARZYNA KANIGOWSKA
600 468 988
katarzyna.kanigowska@worknet.pl